Chcete vedieť, ako zväčšiť svoj penis o 2 až 7 centimetrov naturálnymi metódami, doma, iba s pomocou vlastných rúk, bez potreby vyhadzovať peniaze na drahé pumpy, mechanické zväčšovače a nefunkčné tabletky?

Už vyše tisícky slovenských mužov nadobudlo pomocou techník, ktoré vám na tejto stránke predstavíme väčší, hrubší a tvrdší penis a s tým spojené väčšie sebavedomie a zlepšenie sexuálneho života.

www.ZväčšeniePenisu.com

 

Drahý návštevník,

vitajte na stránke ZväčšeniePenisu.com.

Ste iba krôčik od spoznania techník, ktoré už státisícom mužov na celom svete splnili ich sen o väčšom penise.

Zabudnite na drahé pumpy, mechanické zväčšovače penisu a tabletky z reklám, ktoré sa na vás valia zo všetkých strán, pričom ani nefungujú!

Ukážeme vám naturálne, overené techniky zväčšenia penisu, ktoré SKUTOČNE fungujú a prinesú vám výsledky, po ktorých túžite.

Zväčšenie penisu je s pomocou cvičení opísaných nižšie skutočne možné a stačia vám k tomu vlastné ruky a odhodlanie cvičiť niekoľko minút denne niekoľko krát do týždňa. Prvé výsledky uvidíte už po pár týždňoch.

Iba tak málo stačí k tomu, aby ste aj vy nadobudli väčší, hrubší a tvrdší penis.

Nech to znie akokoľvek šialene, je to pravda!

Čo o Nás Hovoria Naši Zákazníci?

 

"Ahoj, podľa vášho návodu cvičím zatiaľ druhý mesiac. Môžem úprimne povedať, že to zatiaľ funguje. Môj penis je viditeľne väčší a čo je pre mňa najdôležitejšie, je hlavne tvrdší, čo býval môj celoživotný problém."

Tomáš, Bratislava, SK

 

"Chcem vám len poďakovať za túto super knihu. Cvičím podľa nej už 6 mesiacov a môj penis za ten čas narástol až o 2 centimetre. Celý život som bol priemer a v živote by ma nenapadlo, že aj ja raz môžem mať cez 19 centimetrov. Frajerka to miluje. Ďakujem!"

Jakub, Zvolen, SK

 

 

Ak ste prišli až sem, tak ste už určite narazili na všetky tie stránky, ktoré sa vám snažia predať už zmienené prostriedky na zväčšenie penisu, ktoré z vás iba vyťahujú peniaze a navyše aj tak nefungujú. Nie je to nič iné ako priživovanie sa na ľudskej neistote.

Určite ste si položili otázku prečo by toto malo byť iné.

My na stránke ZväčšeniePenisu.com sme si na rozdiel od týchto zavádzajúcich spoločností svojim produktom natoľko istí, že vám ako jediní na trhu ponúkame až 60 dňovú garanciu vrátenia peňazí v prípade, že pri dôkladnom nasledovaní našich metód neuvidíte žiadne výsledky.

Všimli ste si u iných spoločností že by vám poskytovali takúto garanciu?

S nami sa, v prípade že naše rady budete nasledovať, neúspechu báť nemusíte. Fungujeme už od roku 2011, naše rady za ten čas využilo už vyše tisíc mužov a tých, ktorí požiadali o vrátenie peňazí by ste spočítali na prstoch jednej ruky. E-maily, ktoré zvyčajne dostávame, bývajú ďakovného charakteru. Nie len že autori tých emailov nadobudli požadovaný efekt zväčšenia objemu penisu, ale ako bonus nadobudli aj väčšie sebavedomie a istotu v každodennom živote.

Viem, znie to neuveriteľne, ale opakujem: ak to pre vás nebude fungovať, napíšte nám a my vám bez zbytočných otázok peniaze vrátime. Riziko je tým pádom pre vás nulové. Môžete len získať.

 

Čo konkrétne vám náš program prinesie?

 • Predĺženie penisu o 2 až 7 centimetrov: Cíťte sa lepšie a nadobudnite nové centimetre, ktoré si vaša partnerka nemôže nevšimnúť!
 • Hrubší penis: Drvivá väčšina žien tvrdí, že nie dĺžka, ale hrúbka penisu je to, čo im prináša uspokojenie.
 • Tvrdšie erekcie: Väčšina žien sa zhodne, že rovnako ako veľkosť penisu je dôležitá aj jeho tvrdosť. Nepodceňte tento fakt a nadobudnite erekcie tvrdé ako kameň.
 • Väčší a tvrdší žaluď: S lepším prekrvením penisu váš penis dokáže zadržať väčšie množstvo krvi. Spolu s dĺžkou, hrúbkou a tvrdosťou tak bude väčší a tvrdší aj váš žaluď.
 • Silnejšie výstreky: Silnejší a zdravší penis má silnejšie a dlhšie výstreky. Aj vy tak môžete striekať ako pornohviezda.
 • Dlhšia výdrž a viac orgazmov pre vás aj pre vašu partnerku: Popri cvikoch na dĺžku a hrúbku penisu vás oboznámime aj s cvikmi na váš PC sval, vďaka ktorým budete schopní kontrolovať svoje orgazmy a vydržať dlhšie počas styku s vašou partnerkou.
 • Väčšie sebavedomie: Prečítajte si tieto body ešte raz a úprimne mi odpovedzte. Nebudete sa cítiť lepšie? Získajte penis, ktorý vám budú ostatní muži závidieť!

 

Chcete byť viac ako iba priemer a spraviť prvý krok k zlepšeniu vášho sexuálneho života?

Konečne je tu možnosť, ako to dosiahnuť!

 

 

Pozor!

Tento odstavec si prečítajte slovo po slove

Ak nie ste 100% presvedčený o tom, že chcete skutočne väčší penis a že ste pre to ochotný obetovať trochu vášho času, tak tento program nie je pre vás.

Tento program nie je žiadnou "magickou pilulkou". Systém popísaný v tejto e-knihe vyžaduje, aby ste cvičenia v nej popísané praktizovali niekoľko minút denne 4 až 6 krát do týždňa. Výsledky však za to stoja.

Väčší a tvrdší penis tak môžete mať aj vy - potrebujete k tomu len odhodlanie pravidelne cvičiť.

A čo je na tom všetkom najlepšie, výsledky sú trvalé!

Kto by nechcel erekcie dlhé a tvrdé ako kameň za každých okolností?

Väčšina žien vám povie, že rovnako ako dĺžka penisu je pre ne dôležitá aj tvrdosť vašej erekcie.

Popri cvičeniach na zväčšovanie dĺžky a hrúbky penisu sme pre vás preto pripravili aj cviky na váš PC sval, vďaka ktorým dosiahnete:

 • zlepšenie potencie
 • tvrdšie erekcie
 • kontrola ejakulácie
 • dlhšie a silnejšie výstreky

 

Cvičenia, s ktorými sa oboznámite, sú zacielené nie len na zlepšenie erekcie a predĺženie penisu, ale máte vďaka nim možnosť aj vyrovnať váš zakrivený penis.

Pomocou rôznorodých cvičení v tejto e-knihe môžete nie len pracovať na oblastiach, ktorých zväčšenie si prajete najviac, ale dokonca aj narovnať nežiaduce zakrivenie penisu.

Konečne máte možnosť mať penis, ktorý vám muži budú závidieť a ženy ospevovať.

 

Ako táto metóda funguje?

Ľudský penis tvoria dve hlavné časti: samotný úd a žaluď. Úd vôbec nie je sval ako mnohí predpokladajú. Je tvorený tromi blokmi tkaniva, z ktorého jeden pokračuje a tvorí žaluď. Tieto bloky sa nazývajú Corpus Spongiosus, ktoré tvoria spodnú časť penisu a žaluď, a potom Corpora Cavernosa, čo sú dve komory tkaniva umiestnené vedľa seba na hornej strane penisu.

anatomia penisu

Erekciu muž dosahuje naplnením dvoch komôr Corpora Cavernosa krvou a veľkosť jeho penisu je limitovaná množstvom krvi, ktoré vie penis prijať.

Zväčšenie penisu funguje na princípe využitia špeciálnych cvičebných techník na to aby boli tieto komory schopné absorbovať väčšie množstvo krvi. Čím viac krvi totiž váš penis pojme a udrží, tým je jeho veľkosť v erekcii väčšia.

Naša e-kniha vám ukáže cvičenia, ktorými dosiahnete väčší objem týchto komôr.

 

Často kladené otázky

Je cvičenie penisu bezpečné?

Áno. Ako každé iné cvičenie, aj cvičenie penisu je bezpečné pokiaľ nasledujete rady a tipy ktoré dostanete a nesnažíte sa predbiehať čas. Cviky a techniky, ktoré v e-knihe opisujeme, úspešne praktikujú státisíce mužov na celom svete a ich výsledkom pri správnom cvičení nie je zhoršenie, ale všeobecné zlepšenie všetkých sledovaných ukazovateľov.

 

Kedy uvidím prvé výsledky?

Každý muž je iný a preto nie je možné povedať konkrétny čas, za ktorý vám penis narastie o jednotku dĺžky. To, ako rýchlo napredujete závisí od viacerých faktorov:

 • Ako často cvičíte
 • Ako dlho cvičíte
 • Či cvičíte správne a či používate adekvátnu intenzitu
 • Ktoré cviky praktikujete

Prvé zlepšenia však uvidíte zvyčajne už do dvoch týždňov.

 

Hrozia mi vedľajšie účinky?

Áno, cviky na penis majú aj vedľajšie účinky. Muži po celom svete a aj autori tejto knihy získali vďaka týmto cvičeniam nie len väčší penis, ale aj tvrdšiu erekciu, schopnosť kontrolovať svoje výstreky a tým aj lepšiu sexuálnu výdrž.

 

Sú zmienené cviky ťažké?

Cviky na penis opísané v e-knihe sú jednoduché a ak máte dve zdravé ruky, zvládnete ich vykonávať aj vy. Všade kde je to potrebné sme e-knihu doplnili o obrázky a videá, aby bolo pochopenie jednotlivých cvikov ešte jednoduchšie.

 

Sú výsledky trvalé?

Áno. Prírastky, ktoré vďaka cvičeniu nadobudnete, vám zostávajú. Aj keby ste v budúcnosti zhodnotili, že vám vaše prírastky stačia, nemusíte mať strach, že by ste o ne prišli. Každá masturbácia a každý sexuálny styk je totiž ľahkou formou cvičenia penisu.

 

Kto všetko môže tieto cviky praktikovať?

Cvičenia na penis môže praktikovať každý zdravý muž, ktorý dovŕšil 18 rokov.

 

Ako sa k svojej e-knihe dostanem?

E-kniha "Väčší penis: Cviky na zväčšenie penisu" prichádza výhradne v elektronickom formáte .pdf a bude vám doručená na vami zadaný e-mail okamžite po úspešnej platbe. V prípade platby vašou debetnou/kreditnou kartou vám náš systém zašle e-knihu na e-mail okamžite. V prípade platby prevodom vám bude e-kniha sprístupnená do dvoch dní od zrealizovaného prevodu.

 

100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Sme natoľko presvedčení, že techniky opísané v tejto e-knihe pre vás budú fungovať, že vám ponúkame 60 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Máte tak celé DVA MESIACE, počas ktorých môžete bez rizika vyskúšať nami popísané techniky.

Ak tieto dva mesiace strávite nasledovaním tohto programu a aj napriek tomu nezaznamenáte zlepšenie, napíšte nám a my vám bez zbytočných otázok peniaze vrátime.

Nemáte tak čo stratiť, môžete len získať!

 

Čo o Nás Hovoria Naši Zákazníci?

 

"Ešte pred tromi mesiacmi by som neveril, že raz budem písať email o svojom penise, ale musím to spraviť, pretože za ten jeden a pol centimetra navyše, o ktorý mi za ten čas narástol, si to zaslúžite. Vďaka!"

Milan, Bardejov, SK

 

"Nerád o tom hovorím, ale bývali časy keď som mal zo svojho penisu komplexy. Obzvlášť na verejných záchodoch to bolo najhoršie a inde ako v kabínke som asi nemočil, keďže môj penis bol s dĺžkou iba 13.3 cm naozaj podpriemerný. Vašu stránku som náhodou objavil asi 8 mesiacov dozadu a po neúspechoch s tabletkami značky *******, na ktoré som vyhodil takmer dvesto eur bez jediného výsledku, som sa rozhodol že to skúsim s vami. Bol som skeptický a bolo mi jasné, že ak to aj bude fungovať, tak s takouto dĺžkou na začiatku mi to bude trvať dlhšie, ale rozhodol som sa vydržať. Snaha v kombinácii s radami, ktoré som od vás dostal za to každopádne stála. Dnes mám už o 2.2 cm viac, hanbím sa omnoho menej a v poslednom čase som začal partnerky striedať častejšie. Asi som sa len sabotoval a bál sa, čo na môj penis povedia. Teraz je to našťastie minulosť."

(Na požiadanie nezverejňujeme meno)

 

"Tri týždne a pol centimetra navyše???!!! Ste super!!!!!! O tom, že cvičím som zatiaľ nepovedal ani manželke ale jej poznámka, že tak ako posledné dni mi nikdy nestál, ma naozaj potešili a povzbudili.

Jozef, Liptovský Mikuláš, SK

 

Cena e-knihy "Väčší penis: Cviky na zväčšenie penisu" je po zľave len 17,00 EUR! Je to adekvátne k tomu, že vďaka nej zaručene získate väčší, tvrdší penis, lepší sex a už v živote nebudete musieť minúť ani euro na iné, menej efektívne a ešte aj drahšie spôsoby zväčšovania penisu? Rovnako ako vy, odpoveď poznáme. Áno!!!

Už teraz sa tešíme na vaše úspešné príbehy v našej e-mailovej schránke!

ZväčšeniePenisu.com

 

 

PS: Objednajte si vašu kópiu e-knihy "Väčší penis: Cviky na zväčšenie penisu" za zvýhodnenú cenu iba 17,00 EUR namiesto štandardných 37,00 EUR!

PPS: Táto ponuka je časovo obmedzená a platí iba do . Nepremeškajte ju!

6d 12:00:00h

PPPS: Nezabudnite, že celé riziko je na nás, keďže získavate predĺženú, až 60 dňovú garanciu. Sme si totiž istí, že náš program budete milovať.